GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

December havi munkaterv

2019.12.02 10:27

2019-2020 tanév

December

 

 

December 3. 1300:                              Kisbajcsi matematika verseny

(kedd)                                                    Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

December 4.  1400:                              Barangoló együttes műsora az alsós évfolyamnak

(szerda)                                                 Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

December 5. 800:                                           Jön a Mikulás

(csütörtök)

                              1100:                          Alsós színház /Paradicsomleves betűtésztával

                                                                Felelős: osztálytanítók

 

December 6. 1045:                              2. gyertyagyújtás 6. osztály

(péntek)                                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

December 6. 1600-1900:                      Felsős Mikulás Disco

(péntek)                                                Szervező: Adorjánné Orosz Kata+ Diákönkormányzat

 

                                                                Jelentkezési határidő a felvételihez

                                                                Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

December 7. 800-1100 :                       Egészségnap, tanítás nélküli munkanap

(szombat)                                             Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka, osztályfőnökök

 

December 10.                                      Felsős színház/ Róma réme

(kedd)                                                    Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna

                                                               

December 11. 815:                              Adventi kirándulás Budapest

(szerda)                                                 Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

December 14. :                                    Holenda Matematika verseny 2-4. évfolyam

(szombat)                                             Felelős: Dombóvári Rita

 

December 12-13:                                Adventi vásár

(csütörtök - péntek)                           Felelős: nevelőtestület

 

December 13.                                      3. gyertyagyújtás 7. osztály

(péntek)                                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

December 13. 1730 :                           Luca Nap az iskolában

(péntek)                                                Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

December 16. 1700:                            Ovis karácsony

(hétfő)

 

December 17. 1700:                            Harmónia koncert

(kedd)

 

December közepe                              Megyei Történelem Verseny iskolai fordulója

                                                                Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

 

December 20. 8-12 :                          4. gyertyagyújtás 8. osztály

(péntek)                                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

                                                                Szünet előtti utolsó nap: tanítás nélküli nap: karácsonyi

                                                                készülődés

                                                                          

                            1700:                      Iskolai és falu karácsonyi ünnepély, majd közös

                                                                nevelőtestületi évzárás

                                                                Szervezők: Dombóvári Rita, Kovácsné Szilágyi Erika

 

2019.December 21 -2020. január 5.           Téli Szünet

 

Első tanítási nap: 2020. január 6. hétfő

Közösség