GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Januári munkaterv

2020.01.08 8:42

2019-2020 tanév

Január

 

Január 6. :                           Első tanítási nap

(hétfő)

 

Január 8. :                            NETFIT: a tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata

                                               az iskoláknak - az 5-8. évfolyamon.

                                               A mérés időtartama: január 9 - április 26-ig

                                               Felelős: Adorjánné Orosz Kata, Komáromy Kinga

 

Január 16. 1000:                  Lázár Ervin Program

(csütörtök)                           Győr: A Pál utcai fiúk (5 és 3. évfolyam)

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta, Komáromy Kinga

 

Január közepe:                  Mesevetélkedő 3-4.oszály

                                               Felelős: Kovácsné Szilágyi Erika

 

Január 18. 1000:                  8. osztály Központi írásbeli felvételi

(szombat)                            Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Január 22. 13 óra:             Alsós osztályozó értekezlet

(szerda)                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Január 22. 800:                    Magyar Kultúra napja

(szerda)                                Szervező: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Január 23. 1330 :                 Felsős osztályozó értekezlet

(csütörtök)                          Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Január 24. :                         Első félév vége

(péntek)

 

Január 24. 1100:                  Lázár Ervin Program

(péntek)                                Budapest Fővárosi Nagycirkusz (6. évfolyam)

                                               Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka, Virág Mónika

 

Január 27. 1700:                  SZM szülői értekezlet - téma: farsang

(hétfő)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Január 27. :                         Holokauszt nemzetközi emléknapja, rádiós műsor

(hétfő)                                   Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Január 27. :                         Úszás 6. évfolyam

(hétfő)                                   Felelős: Adorjánné Orosz Kata

 

Január 31. :                         Félévi bizonyítványok kiosztása

(péntek)                                Felelős: osztályfőnökök

Február 4. 800:                     Félévzáró értekezlet+ nevelési értekezlet

(kedd)                                   Tanítás nélküli munkanap

                                               Téma: Békés iskola, meghívott előadó: Répássyné Hajnal Csilla

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Közösség