GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Módosított márciusi munkaterv

2020.03.13 9:35

2019-2020 tanév

Március

 

 

Március 3. 1040 :                                    Munkaértekezlet

(kedd)                                                      Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Március 2-6:                                           Pénz7, Projecthét

(hétfő-péntek)                                        Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Március eleje:                                        Mesevetélkedő Területi Döntő

                                                                  Felelős: Kovácsné Szilágyi Erika

 

Március 13. 800 :                                    Iskola- és faluünnepség ( iskolarádión keresztül)

(péntek)                                                  Felelős: Virág Mónika

 

Március 13. 1600:                                   Télkergető ELMARAD!

(péntek)                                                   Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

                              

Március 15. :                                          Nemzeti Ünnep

(vasárnap)

 

Március 16. 1100:                                   Lázár Ervin program 1. osztály POM- POM meséi

(hétfő)                                                      ELMARAD!

                                                                  Felelős: Speulta Dóra, Páli Hajnalka

 

Március 19-20. 1000:                             Felvételi sorrend módosítása

(csütörtök)                                             Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

    

Március közepe :                                  Hittan tájékoztató szülői értekezlet KÉSŐBB!

                                                                  Felelős: Vargáné Molnár Márta+ hitoktatók

                           

Március közepe:                                   Gyárvárosi német szépkiejtési és helyesírási verseny

                                                                  EMARAD!

                                                                  Felelős: Virág Mónika

 

Március közepe:                                   SNI-BTMN szépíró verseny ELMARAD!

                                                                  Felelős: Németh Józsefné

 

Március közepe:                                   Győrzámolyi versmondó verseny            ELMARAD!

                                                                  Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna, Páli Hajnalka

 

Március 23. 1100:                                   A víz világnapja

(hétfő)                                                      Megemlékezés az aulában

                                                                  Szervező: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Március 25. 1100:                                   Felsős Színház -  Leánder és Lenszirom ELMARAD!

(szerda)                                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsa

 

Március 26. 1000:                                   Szépíróverseny Koroncó 1.-2. osztály ELMARAD!

(csütörtök)                                             Felelős: Marosvölgyiné Zita, Páli Hajnalka

 

Március közepe.                                   Német csapatverseny (3 fős, 7-8. osztályos vegyes

                                                                  csapat, Koroncó ELMARAD!

                                                                  Felelős: Virág Mónika

 

Március 26. 1100:                                   Lázár Ervin Program 8. osztály Budapest – Fehér Szarvas

(csütörtök)                                                         Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna ELMARAD!

 

Március 30.                                             Anyák napi fényképezés

(hétfő)

 

Március 31.                                             Körzeti Matematika Verseny ELMARAD!

(kedd)                                                                  Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna, Áderné Unger Zsuzsanna

Közösség