GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja
18 oC / zápor
12.96 km/hÉ/ÉNY-i szél

Osztálynévsorok

2013.10.29 14:46

A 2017/2018. tanévben iskolánk tanulóinak névsora osztályok szerint:

1. osztály

Osztályfőnökök: Kovácsné Szilágyi Erika, Dombóvári Rita                                                                                                                         

1. Ádám Zsombor 
2. Alföldi Bálint Zoltán 
3. Baranyai Szebasztián 
4. Borbély Dorka 
5. Csontos Dávid 
6. Fikner Dominik 
7. Herenkovics Gergő 
8. Hun Anita           

9. Karácsony Dolli

10. Kispálfi Csaba
11. Koteczki Jázmin 
12. Mészáros Máté 
13. Miletics Marcell 
14. Nagy Eszter
15. Papp Huba
16. Sinkó Zsombor
17. Speulta Ákos 
18. Stróbli Attila Benett
19. Stróbli Zoltán Alex 
20. Szűcs Mátyás 
21. Takács Regős 
22. Tóth Kristóf 
23. Üveges-Sali Zsófia 
24. Vass Ádám 
25. Zsebedics Benedek 

2. osztály

Osztályfőnökök: Schreiner Ildikó, Páli Hajnalka                                                 

1. Ágoston Milán Noel
2. Batta Eliza
3. Dézsi Vanda
4. Erdei Zsófia
5. Éri Kata Sára
6. Fonód Máté
7. Hábetler Zsombor
8. Kovács Benedek 
9. Miklós Rebeka
10. Nagy Olivér
11. Pintér-Adorján Bendegúz
12. Pintér Dávid
13. Szabó Boróka
14. Szabó Botond
15. Székely Anett Szabina
16. Szűcs Richárd László
17. Tamásy Alexa
18. Varjas Kinga Ilona

3. osztály

Osztályfőnökök: Szabados Réka, Adorjánné Orosz Katalin                                                                                             

1. Abdulrazzak Szúra
2. Adorján Ágoston
3. Adorján Béla Noel
4. Ágoston Zina Lotti
5. Algács Hanna
6. Balogh Márton
7. Dézsi Áron
8. Farkas Szabolcs
9. Nagy Rozina
10. Rádi Eliza Hanna
11. Stróbli Kitti
12. Szabó Anna
13. Szabó Boglárka
14. Szegedi Anna Dorina
15. Virágh Lídia Rebeka
16. Székely Anita Cintia

4. osztály 

Osztályfőnökök: Bolla Attiláné                                       

1. Ádám Gréta
2. Adorján Barnabás
3. Ágoston Fanni
4. Bélyei-Horváth Júlia
5. Bognár Noa Titánia
6. Bognár Zita
7. Farkas Bálint
8. Fazekas Merse
9. Fonód Adél
10. Hábetler Zsófia
11. Krizsnánszky Dominik
12. Lengyel Johanna
13. Molnár Balázs
14. Nyers Hunor
15. Papp Bendegúz
16. Pintér Máté
17. Pram Bertalan
18. Szabó Barnabás
19. Szabó Katalin
20. Szabó Máté 
21. Szabó Roland 
22. Szeder Nóra 
23. Takács Kende
24. Tatai Lili 

5. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Derkusitz Julianna

6. osztály

Osztályfőnök: Áderné Unger Zsuzsanna

1. Adorján Flóra

1. Alföldi Dominik Bence

2. Ágoston Ármin

2. Csiki Hanna Lili

3. Bogdán Alíz Rebeka

3. Csizmazia Máté

4. Csendes Dominik

4. Csuta Máté Boldizsár

5. Finta Barnabás

5. Élő Péter

6. Kövecses Krisztofer

6. Erdei Máté

7. Lakatos Dominik Flórián

7. Fikner Adrián Zoltán

8. Nádor Zalán

8. Géczy Márkó

9. Nagy Dorina Mónika

9. Hartmann András

10. Nagy Márk

10. Horváth Zalán

11. Nagy Vivien

11. Kincses Csenge

12. Nemes Flóra

12. Lakatos Hanna

13. Nyers Boglárka

13. Nagyvári Daniella

14. Pardavi Ákos Árpád

14. Pozsgai Zoé

15. Schulcz Dominik 15. Pőcze Petra Mária

16. Sipos Anna

16. Pram Ágoston
17. Szabados Szonja 17. Pram Attila
18. Szakál Kristóf

18. Sági Szabolcs

19. Szalma Orsolya

19. Tokody Tibor Botond

20. Szegedi Áron 

20. Tompa Rebeka

21. Tóth Richárd

22. Zseni Eszter

 

7. osztály

Osztályfőnök: Szakács Éva

8. osztály

Osztályfőnök: Virág Mónika

1. Adorján Viktória

1. Bazsó Titanilla

2. Czinzer Levente

2. Csendes Maja

3. Csapó Regina

3. Csizmazia Patrícia

4. Csollán Márkó Bence

4. Huszár Dávid Péter 

5. Lőre Dominika

5. Kóti Kata Krisztina

6. Lőrincz Alexa

6. Kovács Adorján 

7. Nagy Dominik

7. Mincsik Liliána

8. Nagy Dominik Zsolt

8. Nagyári Zorka 

9. Nagyvári Benjámin 

9. Pintér Zsófia Melinda 

10. Sándor Balázs

10. Póczik Dóra 

11. Schreiner Róbert Gábor

11. Pram Szonja 

12. Rehák Márton 

13. Rozsics Zsombor 

 

14. Schulcz Vivien Kimberli 

 

15. Sinkó Csenge Lili

 

16. Stróbl Bálint 

 

17. Szabó Gergely Gábor 

18. Szalma Levente

 

19. Várnagy Viktória

 

 

Közösség