GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja
5 oC / erősen felhős
16.56 km/hDK-i szél

Osztálynévsorok

2013.10.29 14:46

A 2017/2018. tanévben iskolánk tanulóinak névsora osztályok szerint:

1. osztály

Osztályfőnökök: Kovácsné Szilágyi Erika, Dombóvári Rita                                                                                                                         

1. Ádám Zsombor 
2. Alföldi Bálint Zoltán 
3. Baranyai Szebasztián 
4. Borbély Dorka 
5. Csontos Dávid 
6. Fikner Dominik 
7. Herenkovics Gergő 
8. Hun Anita           

9. Karácsony Dolli

10. Kispálfi Csaba
11. Mészáros Máté 
12. Miletics Marcell 
13. Nagy Eszter
14. Papp Huba
15. Sinkó Zsombor
16. Speulta Ákos 
17. Stróbli Attila Benett
18. Stróbli Zoltán Alex 
19. Szűcs Mátyás 
20. Takács Regős 
21. Tóth Kristóf 
22. Üveges-Sali Zsófia 
23. Vass Ádám 
24. Zsebedics Benedek 

2. osztály

Osztályfőnökök: Schreiner Ildikó, Páli Hajnalka                                                 

1. Ágoston Milán Noel
2. Batta Eliza
3. Dézsi Vanda
4. Erdei Zsófia
5. Éri Kata Sára
6. Fonód Máté
7. Hábetler Zsombor
8. Kovács Benedek 
9. Miklós Rebeka
10. Nagy Olivér
11. Pintér-Adorján Bendegúz
12. Pintér Dávid
13. Szabó Boróka
14. Szabó Botond
15. Székely Anett Szabina
16. Szűcs Richárd László
17. Tamásy Alexa
18. Varjas Kinga Ilona

3. osztály

Osztályfőnökök: Szabados Réka, Adorjánné Orosz Katalin                                                                                             

1. Abdulrazzak Szúra
2. Adorján Ágoston
3. Adorján Béla Noel
4. Ágoston Zina Lotti
5. Algács Hanna
6. Balogh Márton
7. Belák Regő
8. Dézsi Áron
9. Farkas Szabolcs
10. Nagy Rozina
11. Rádi Eliza Hanna
12. Stróbli Kitti
13. Szabó Anna
14. Szabó Boglárka
15. Szegedi Anna Dorina
16. Virágh Lídia Rebeka
17. Székely Anita Cintia

4. osztály 

Osztályfőnökök: Bolla Attiláné                                       

1. Ádám Gréta
2. Adorján Barnabás
3. Ágoston Fanni
4. Belák Emese
5. Bélyei-Horváth Júlia
6. Bognár Noa Titánia
7. Bognár Zita
8. Farkas Bálint
9. Fazekas Merse
10. Fonód Adél
11. Hábetler Zsófia
12. Krizsnánszky Dominik
13. Lengyel Johanna
14. Molnár Balázs
15. Nyers Hunor
16. Papp Bendegúz
17. Pintér Máté
18. Pram Bertalan
19. Szabó Barnabás
20. Szabó Katalin
21. Szabó Máté 
22. Szabó Roland 
23. Szeder Nóra 
24. Takács Kende
25. Tatai Lili 

5. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Derkusitz Julianna

6. osztály

Osztályfőnök: Áderné Unger Zsuzsanna

1. Adorján Flóra

1. Alföldi Dominik Bence

2. Ágoston Ármin

2. Czinzer Barna 

3. Bogdán Alíz Rebeka

3. Csiki Hanna Lili 

4. Csendes Dominik

4. Csizmazia Máté 

5. Finta Barnabás

5. Csuta Máté Boldizsár 

6. Kövecses Krisztofer

6. Élő Péter 

7. Lakatos Dominik Flórián

7. Erdei Máté 

8. Nádor Zalán

8. Fikner Adrián Zoltán 

9. Nagy Dorina Mónika

9. Géczy Márkó 

10. Nagy Márk

10. Hartmann András 

11. Nagy Vivien

11. Horváth Zalán 

12. Nemes Flóra

12. Kincses Csenge 

13. Nyers Boglárka

13. Lakatos Hanna 

14. Pardavi Ákos Árpád

14. Nagyvári Daniella 

15. Schulcz Dominik 15. Pozsgai Zoé 

16. Sipos Anna

16. Pőcze Petra Mária 
17. Szabados Szonja 17. Pram Ágoston 
18. Szakál Kristóf

18. Pram Attila 

19. Szalma Orsolya

19. Sági Szabolcs 

20. Szegedi Áron 

20. Tokody Tibor Botond 

21. Tompa Rebeka 

22. Tóth Richárd 

23. Zseni Eszter 

 

7. osztály

Osztályfőnök: Szakács Éva

8. osztály

Osztályfőnök: Virág Mónika

1. Adorján Viktória

1. Bazsó Titanilla

2. Czinzer Levente

2. Csendes Maja

3. Csapó Regina

3. Csizmazia Patrícia

4. Csollán Márkó Bence

4. Huszár Dávid Péter 

5. Lőre Dominika

5. Kóti Kata Krisztina

6. Lőrincz Alexa

6. Kovács Adorján József

7. Nagy Dominik

7. Mincsik Liliána Erzsébet

8. Nagy Dominik Zsolt

8. Nagyvári Zorka 

9. Nagyvári Benjámin 

9. Pintér Zsófia Melinda 

10. Sándor Balázs

10. Póczik Dóra 

11. Schreiner Róbert Gábor

11. Pram Szonja 

12. Rehák Márton 

13. Rozsics Zsombor 

 

14. Schulcz Vivien Kimberli 

 

15. Sinkó Csenge Lili

 

16. Stróbl Bálint 

 

17. Szabó Gergely Gábor 

18. Szalma Levente

 

19. Várnagy Viktória

 

 

Közösség