GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: channel

Filename: libraries/frontend_weather.php

Line Number: 31

oC /

Osztálynévsorok

2013.10.29 14:46

A 2018/2019. tanévben iskolánk tanulóinak névsora osztályok szerint:

1. osztály 

Osztályfőnök: Bolla Attiláné                                                                                   

1. Balogh Blanka
2. Bancsó Bálint 
3. Bartha Regina 
4. Cseresznyák Níla 
5. Cseresznyák Tamás 
6. Farkas Flóra 
7. Finta Fanni 
8. Gönczi Panna 
9. Horváth Levente 
10. Kecskés Boglárka 
11. Király Ákos 
12. Kovács Máté 
13. Lencse Nóra 
14. Lengyel Noel 
15. Lenti Roxána 
16. Lőrincz Zoltán 
17. Másik Olivér 
18. Miklós Gyula Medárd 
19. Nagy Dorina Kitti 
20. Nagy Dorina Laura 
21. Nagy-Rádi Noel 
22. Nyeste Szilvia Mária 
23. Pallos Gergely 
24. Sándor Dominik 
25. Szabados Maja 
26. Szeder Bálint 
27. Takács Boglárka 
28. Varga Via 

2. osztály

Osztályfőnökök: Kovácsné Szilágyi Erika, Dombóvári Rita                                                                                                                         

1. Ádám Zsombor 
2. Alföldi Bálint Zoltán 
3. Baranyai Szebasztián 
4. Borbély Dorka 
5. Csontos Dávid 
6. Fikner Dominik 
7. Herenkovics Gergő 
8. Karácsony Dolli          
9. Kun Anita Laura
10. Mészáros Máté 
11. Miletics Marcell 
12. Nagy Eszter
13. Palkovics Balázs
14. Papp Huba
15. Sinkó Zsombor
16. Speulta Ákos 
17. Stróbli Attila Benett
18. Stróbli Zoltán Alex 
19. Szűcs Mátyás 
20. Takács Regős 
21. Tóth Kristóf 
22. Vass Ádám 
23. Zsebedics Benedek Márk 

3. osztály

Osztályfőnökök: Schreiner Ildikó, Páli Hajnalka                                                 

1. Ágoston Milán Noel
2. Batta Eliza
3. Dézsi Vanda
4. Erdei Zsófia
5. Éri Kata Sára
6. Fonód Máté
7. Hábetler Zsombor
8. Kovács Benedek 
9. Miklós Rebeka
10. Nagy Olivér
11. Pintér-Adorján Bendegúz
12. Pintér Dávid
13. Szabó Boróka
14. Szabó Botond
15. Szűcs Richárd László
16. Tasmásy Alexa
17. Varjas Kinga Ilona

4. osztály

Osztályfőnökök: Adorjánné Orosz Katalin                                                                                             

1. Abdulrazzak Szúra
2. Adorján Ágoston
3. Adorján Béla Noel
4. Ágoston Zina Lotti
5. Algács Hanna
6. Balogh Márton
7. Belák Regő János 
8. Dézsi Áron
9. Nagy Rozina
10. Rádi Eliza Hanna
11. Stróbli Kitti
12. Szabó Anna
13. Szabó Boglárka
14. Szegedi Anna Dorina
15. Virágh Lídia Rebeka

5. "A" osztály 

Osztályfőnökök: Nyersné Kiss Hajnalka                                       

1. Bognár Noa Titánia
2. Farkas Bálint
3. Fonód Adél 
4. Hábetler Zsófia
5. Krizsnánszky Dominik 
6. Lakatos Dominik Flórián 
7. Lengyel Johanna
8. Molnár Richárd 
9. Papp Bendegúz 
10. Pintér Máté 
11. Szabó Katalin
12. Szabó Viktor
13. Szeder Nóra
14. Takács Kende
15. Tatai Lili

 5. "B" osztály 

Osztályfőnökök: Virág Mónika                                                     

1. Ádám Gréta 
2. Adorján Barnabás                                                                       
3. Ágoston Fanni 
4. Belák Emese 
5. Bognár Zita 
6. Fazekas Merse 
7. Kázmér Nóra 
8. Molnár Balázs 
9. Nyers Hunor 
10. Pram Bertalan 
11. Szabó Barnabás 
12. Szabó Máté 
13. Szabó Roland 
14. Takács Eszter 
15. Zseni Emma

6. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Derkusitz Julianna

7. osztály

Osztályfőnök: Áderné Unger Zsuzsanna

1. Adorján Flóra

1. Alföldi Dominik Bence

2. Ágoston Ármin

2. Czinzer Barna 

3. Bogdán Alíz Rebeka

3. Csiki Hanna Lili 

4. Csendes Dominik

4. Csizmazia Máté 

5. Finta Barnabás

5. Csuta Máté Boldizsár 

6. Kövecses Krisztofer

6. Élő Péter 

7. Nádor Zalán 

7. Erdei Máté 

8. Nagy Dorina Mónika 

8. Fikner Adrián Zoltán 

9. Nagy Márk

9. Géczy Márkó 

10. Nagy Vivien

10. Hartmann András 

11. Nemes Flóra

11. Horváth Zalán 

12. Nyers Boglárka

12. Kincses Csenge 

13. Pardavi Ákos Árpád

13. Lakatos Hanna 

14. Schulcz Dominik 

14. Pozsgai Zoé 

15. Sipos Anna 15. Pőcze Petra Mária

16. Szabados Szonja 

16. Pram Attila 
17. Szakál Kristóf 17. Sági Szabolcs
18. Szalma Orsolya

18. Tokody Tibor Botond

19. Szegedi Áron 

19. Tompa Rebeka

20. Tóth Richárd

21. Zseni Eszter 

 

8. osztály 

Osztályfőnök: Szakács Éva                                                            

1. Bazsó Titanilla 

2. Csendes Maja

3. Csizmazia Patrícia 

4. Huszár Dávid Péter
5. Kóti Kata Krisztina
6. Kovács Adorján József 
7. Mincsik Liliána Erzsébet 
8. Nagyvári Zorka
9. Pintér Zsófia Melinda
10. Póczik Dóra
11. Pram Szonja 
12. Rehák Márton 
13. Rozsics Zsombor
14. Schulcz Vivien Kimberli
15. Sinkó Csenge Lili 
16. Stróbl Bálint 
17. Szabó Gergely Gábor
18. Szalma Levente 
19. Várnagy Viktória

 

Közösség