GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Tantestület

2014.03.03 10:35

Név

Szakirány

Vargáné Molnár Márta

igazgatónő,

történelem - földrajz szakos tanár

Nyersné Kiss Hajnalka

igazgatóhelyettes

biológia - fizika szakos tanár 

Kovácsné Szilágyi Erika

tanító, technika műveltségi terület

Mériné Tóth Andrea

tanító, orosz műveltségi terület

tagintézmény vezető - Győrújfalu

 

Dombóvári Rita

 

tanító, szociálpedagógia

 

Virág Mónika

 

tanító, német nyelvtanár

 

Nagyné Derkusitz Julianna

 

matematika - fizika szakos tanár

 

Szakács Éva

 

tanító, testnevelés - angol műveltségi terület

 

Schreiner Ildikó

 

tanító, technika műveltségi terület

 

Áderné Unger Zsuzsanna

 

magyar-történelem szakos tanár, könyvtáros

 

 

Páli Hajnalka

 

tanító, magyar műveltségi terület

 

Bolla Attiláné

 

tanító, rajz műveltségi terület

Speulta Dóra

(jelenleg GYES-en)

tanító, német-angol műveltségi terület

Marosvölgyi Istvánné

tanító, magyar-ének műveltségi terület

Adorjánné Orosz Katalin

tanító, testnevelés műveltségi terület

Molnár Éva

(jelenleg GYES-en)

pedagógiai asszisztens

Varga Anikó

pedagógiai asszisztens

 

Karácsonyné Mayer Éva

 

katolikus hitoktató

 

Ballagi Kata,

Vass Ibolya

 

református hitoktató

református hitoktató

Albert Tóth Tamás,

szolfézs,furulya/ kedd.péntek

 

Hévízi Gajó Orchidea

 

zongora oktató /péntek délután

Kincses Attila

gitár /kedd délután

 

Szalainé Varga Katalin

 

zongora /kedd délután

Bula Ildikó

 

óraadó, kémia-biológia szakos tanár

 

Khaut Zsolt

 

óraadó

informatika-testnevelés-matematika szakos tanár

Komáromy Kinga

óraadó, angol nyelvtanár

Fenyvesiné Wuts Viktória

óraadó, ének-zene műveltségi terület

Németh Józsefné

gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus

 

Nagy Patrícia

 

 

iskolatitkár

 

Fiknerné Lajvort Anita

 

 

technikai dolgozó

 

Erdeiné Szabó Anikó

 

 

technikai dolgozó

 

Nagy Kornél

 

 

gondnok

Fogadó órák a 2018/19. tanévben: 

 

Név

Nap

Időpont

1.

Dombóvári Rita

Péntek

1055-1140

2.

Kovácsné Szilágyi Erika

Kedd

1150-1255

3.

Schreiner Ildikó

Hétfő

1055-1140

4.

Páli Hajnalka

Csütörtök

955-1040

5.

Adorjánné Orosz Katalin

Hétfő

1150-1235

6.

Bolla Attiláné

Csütörtök

955-1040

7.

Nagyné Derkusitz Julianna

Csütörtök

705-750

8.

Áderné Unger Zsuzsanna

Hétfő

955-1040

9.

Szakács Éva

Szerda

855-940

10.

Virág Mónika

Kedd

1245-1330

11.

Nyersné Kiss Hajnalka

Hétfő

1055-1140

12

Vargáné Molnár Márta

Hétfő

1150-1255

13.

Marosvölgyiné Zita

Hétfő

1150-1255

14.

Németh Józsefné

Közösség