GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Tantestület

2014.03.03 10:35

Név

Szakirány

Vargáné Molnár Márta

igazgatónő,

történelem - földrajz szakos tanár

Nyersné Kiss Hajnalka

igazgatóhelyettes

biológia - fizika szakos tanár 

Kovácsné Szilágyi Erika

tanító, technika műveltségi terület

Mériné Tóth Andrea

tanító, orosz műveltségi terület

tagintézmény vezető - Győrújfalu

 

Dombóvári Rita

 

tanító, szociálpedagógia

 

Virág Mónika

 

tanító, német nyelvtanár

 

Nagyné Derkusitz Julianna

 

matematika - fizika szakos tanár

 

Komáromy Kinga

 

tanító, testnevelés műveltségi terület - angol szakos tanár

 

Schreiner Ildikó

 

tanító, technika műveltségi terület

 

Áderné Unger Zsuzsanna

 

magyar-történelem szakos tanár, könyvtáros

 

 

Páli Hajnalka

 

tanító, magyar műveltségi terület

 

Bolla Attiláné

 

tanító, rajz műveltségi terület

Speulta Dóra

tanító, német-angol műveltségi terület

Marosvölgyi Istvánné

tanító, magyar-ének műveltségi terület

Adorjánné Orosz Katalin

tanító, testnevelés műveltségi terület

Varga Anikó

pedagógiai asszisztens

 

Karácsonyné Mayer Éva

 

katolikus hitoktató

 

Ballagi Kata

 

református hitoktató

Koch Szilvia

evangélikus hitoktató

Lipcsei Szilvia

zongora, szolfézs 

Kincses Attila

gitár 

 

Khaut Zsolt

 

óraadó

informatika-testnevelés-matematika szakos tanár

Fenyvesiné Wuts Viktória

óraadó, ének-zene műveltségi terület

Németh Józsefné

gyógypedagógus, fejlesztő pedagógus

 

S. Kiss Ágnes

 

 

iskolatitkár

 

Fiknerné Lajvort Anita

 

 

technikai dolgozó

 

Erdeiné Szabó Anikó

 

 

technikai dolgozó

 

Nagy Kornél

 

 

gondnok

Fogadó órák a 2019/20. tanévben: 

 

Név

Nap

Időpont

1.

Dombóvári Rita

Csütörtök 2.óra

855-940

2.

Kovácsné Szilágyi Erika

Szerda 2.óra

855-940

3.

Schreiner Ildikó

CSütörtök 3.óra

955-1040

4.

Vadász Páli Hajnalka

Kedd 3.óra

955-1040

5.

Adorjánné Orosz Katalin

Kedd 4.óra

1050-1140

6.

Bolla Attiláné

Szerda 5.óra

1150-1235

7.

Nagyné Derkusitz Julianna

Csütörtök 3.óra

955-1040

8.

Áderné Unger Zsuzsanna

Szerda 3.óra

955-1040

9.

Speulta Dóra

Csütörtök 3.óra 955-1040

10.

Virág Mónika

Csütörtök 4.óra

1055-1140

11.

Nyersné Kiss Hajnalka

Hétfő 4.óra

1055-1140

12.

Vargáné Molnár Márta

Kedd 2.óra

855-940

13.

Marosvölgyiné Istvánné

Szerda 5.óra

1150-1235

14.

Németh Józsefné

Hétfő 1.óra

800-845

15.

Komáromy Kinga

Szerda 4.óra

1055-1140

Közösség