GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja
18 oC / zápor
12.96 km/hÉ/ÉNY-i szél

Március havi munkaterv

2017.03.01 13:52

2016-2017 tanév

Március

 

Március 4. 1000:                              Simonyi Anyanyelvi Verseny

(szombat)                                        Megyei forduló, felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Március 6. 1400:                              Mesevetélkedő Körzeti Döntő Győr Péterfy

(hétfő)                                              Felelős: Dombóvári Rita, Kovácsné Szilágyi Erika

                                  

Március eleje:                                 Hittan tájékoztató szülői értekezlet

                                                           Felelős: Vargáné Molnár Márta

                                                          

Március 6-10.:                                 PÉNZ7 projekthét az iskolában

                                                           Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Március 8.  1330:                             Munkaértekezlet, felelős: Vargáné Molnár Márta

(szerda)      

 

Március 9. 800-1000:                       Nyílt tanítási órák a leendő elsősöknek

(kedd)                                               Felelős: Dombóvári Rita, Kovácsné Szilágyi Erika

 

Március 13. 1300:                            Iskola- és faluünnepség

(hétfő)                                               Felelős: Virág Mónika

 

Március 14.:                                    Nagyné Derkusitz Julianna minősítése

(kedd)                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

            730-1530:                                Ebédbefizetés

                                                           Felelős: Nagyné Varga Beáta

 

Március 15.:                                    Nemzeti ünnep, munkaszüneti nap

(szerda)

 

Március 17. 1600:                            Télkergető

(péntek)                                           Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Március 22. 1100:                            A víz világnapja

(szerda)                                           Megemlékezés az aulában

                                                           Szervező: Nyersné Kiss Hajnalka

 

                        1400                          Balogh János Környezetvédelmi csapatverseny

                                                           Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka                                                 

Március 23:                                      Rákóczi napok Koroncó, tanulmányi verseny

(csütörtök)                                      Felelős: Vadász-Páli Hajnalka

 

 

Március 24. 1300:                            Madarak és fák napja verseny Győrszemere

(péntek)                                           Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Március közepe:                            Kalmár matematika verseny

                                                           Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

Március 24. 1400:                            Győrzámolyi versmondó verseny

(péntek)                                            Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Március 24. 1300:                            Alsós színház: Víz, víz, víz

(péntek)                                           Felelős: Dombóvári Rita

 

Március 28. 1330:                            Körzeti matematika verseny

(kedd)                                               Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

Közösség