GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja
-1 oC / közepesen felhős
7.56 km/hNY/ÉNY-i szél

Áprilisi munkaterv

2017.05.10 14:06

2016-2017 tanév

Április

 

 

Április 3. 1600:                     5. osztály szülői értekezlet Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

(hétfő)    1630:                      Fogadó óra Felelős: szaktanárok

 

Április 6. 1400:                     Győrújfalu rajzverseny

(csütörtök)                          Felelős: tanítók

 

Április 6. 1000:                     SNI szépíró verseny Győrújbarát

(csütörtök)                          Felelős: Rosta Péterné

 

Április 7.:                              Kaán Károly természetismereti verseny

(péntek)                                Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 8. 1000:                     Teleki Pál Földrajz Verseny

(szombat)                            Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 10. 1000:                   Költészet napja – Rendhagyó irodalmi óra Vendég: Hámor

(hétfő)                                   Vilmos

                                               Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 11. 8.00-10.00:          Nyílt nap

(kedd)                                   Felelős: tanítók, szaktanárok

 

Április 11. 800-1300: Nagyné Derkusitz Julianna minősítés

(kedd)                                    Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 11.:                           7. osztály: Budapest: Magyarság Háza 

(kedd)                                   Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka, Virág Mónika

                       

                        730-1530:        Ebédbefizetés

                                               Felelős: Nagyné Varga Beáta

 

Április 12-18.:                      Tavaszi szünet

                                               Utolsó tanítási nap: április 11. kedd

                                               Első tanítási nap: április 19. szerda

Április 19. 1330:                   Széplaki Erzsébet magyaros továbbképzése

(szerda)                                Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 20-21. 800-1900:       Első osztályosok beíratása

(csütörtök-péntek)                        Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 20.:                            Kisbajcsi Természetismereti verseny

(csütörtök)                          Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nagyné D. Julianna

 

                        1000-1600:      Papírgyűjtés

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 21.:                            HATÁRTALANUL! kötelező előkészítő óra

(péntek)                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 24. 1630:                   7. osztály szülői értekezlet

(hétfő)                                   Téma: Határtalanul kirándulás

                                               Felelős: Virág Mónika

 

Április 24. 800:                     Föld napja, tanítás nélküli munkanap

(hétfő)                                   akadályverseny

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 24-28.:                      Fenntarthatósági projekthét

(hétfő-péntek)                     Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 25. 1330:                   Kiskörzeti matematika verseny

(kedd)                                   Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

                 900-1100:               Anyák napi fényképezés

                                               Felelős: osztályfőnökök

 

Április 26.:                            Gyárvárosi Német Verseny

(szerda)                                Felelős: Virág Mónika

 

Április 26.:                            Városi Történelem Verseny 5-6. osztály

(szerda)                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 27. 1100:                   Felsős színház: Arany

(csütörtök)                           Felelős: Szakács Éva

 

Április 27:                             Maróth matematika verseny

(csütörtök)                           Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

Április 28.:                            Kunszigeti versmondó verseny

(péntek)                                Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 28.:                            HATÁRTALANUL! kötelező előkészítő óra

(péntek)                                Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Közösség