GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja
-1 oC / közepesen felhős
7.56 km/hNY/ÉNY-i szél

Október havi munkaterv

2017.10.02 15:59

Október

 

Október 2. 1400:               Munkaértekezlet

(hétfő)                             Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Október 4. 945:                Megemlékezés az aulában (Állatok Világnapja) –               

(szerda)                           téma: a 2017 állatai.

          Sebestyén Eszter a győri állatkert állatgondozójának előadása.

                                       Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Október 5. 1100:               Látogatás a Győri Állatmenhelyre.

(csütörtök)                      Felelős: Szakács Éva

 

Október 6. 1045:               Megemlékezés az Aradi vértanúkról, ünnepi műsor

(péntek)                          Felelős: Bolla Attiláné

Október 6. 1000:             A jelen tanulója, a jövő mestere 

                                       Pályaorientációs kiállítás és verseny 7. és 8. évfolyamosoknak. Helyszín: Győr, Iparkamara

                                       Felelős: Szakács Éva

 

Október 6. 1700:               Idősek napja          

(péntek)                          Felelős: Schreiner Ildikó, Páli Hajnalka

 

Október 8. 830:                 Elsőáldozás

(vasárnap)                      

 

Október 10. 1700:             Pályaválasztási szülői értekezlet

(kedd)                             Felelős: Virág Mónika

 

 

Október 10. 730-1530:       Ebédbefizetés

(kedd)                             Felelős: Nagy Patrícia

 

Október 12.           800:              Karácsonyi fotózás

(csütörtök)                      Felelős: Dombóvári Rita

 

Október 13. 1430:             Bolyai matematika verseny

(péntek)                          Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

                                      

Október 17. 12-15:          Papírgyűjtés

(kedd)                              Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nyersné Kiss Hajnalka

 

Október 16. 1430:             Jedlik csapatverseny (8. osztály)

(hétfő)                             Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

Október 19. 1700:             OVISULI

(csütörtök)                      Felelős: Vargáné Molnár Márta, Dombóvári Rita

 

Október 20. 8 óra:           Iskolai- és faluünnepély Október 23. tiszteletére. (Ünneplő fekete-fehér ruházat!) 

(péntek)                          Szervező: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Október 23.:                     Nemzeti Ünnep

(hétfő)                             Tanítási Szünet

                                

 

Október 25. 11óra:          Felsős Színház – Szemben a nappal

(szerda)                           Felelős: Szakács Éva                 

 

Október 27.                     Szünet előtti utolsó tanítási nap

(péntek)

 

Október 28-november 5.           Őszi Szünet

 

Közösség