GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja
18 oC / közepesen felhős
7.56 km/hNyugati szél

Áprilisi munkaterv

2018.04.04 18:42

Április

Március 27-április 4.       Tavaszi szünet

 

Április 4.                         Első tanítási nap

 

Április 6. 1100:                 Mobilis: Rendhagyó fizika és kémia óra az 5. és 7. osztálynak

(péntek)                          Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna, Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 9. 800-1000             Nyílt órák a leendő elsős szülőknek

(hétfő)                            

                845                    Etika és hittan tájékoztató

 

Április 9. 1500:                 Munkaértekezlet

(hétfő)                             Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

                1630:                Fogadó óra

                                       Felelős: szaktanárok

Április 11. 1000:               Költészet napja – Rendhagyó irodalmi óra Vendég: Hámor

(szerda)                           Vilmos (Nagy László)

                                       Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 12.                       Felsős színház: Koldus és királylány (pesti mese) 

(csütörtök)                      Felelős: Szakács Éva

 

Április 12-13. 800-1900:      Első osztályosok beíratása

(csütörtök-péntek)          Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 13. 1145                 Önismereti óra 7. osztály

(péntek)                          Felelős: Szakács Éva

                                       Kaán Károly Természetismereti Verseny

                                       Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 16. 800                  A holokauszt emléknapja

(hétfő)                             Megemlékezés a Holokauszt magyarországi áldozatairól.

                                       Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 16. 800                  Úszás 4. osztály (első alkalom)

                                       Felelős: Bolla Attiláné

 

Április 17. 730-1530:          Ebédbefizetés

(kedd)                             Felelős: Nagy Patrícia

 

Április 17. 8.00-10.00:        Nyílt nap az 1-2. órában 

(kedd)                             Felelős: tanítók, szaktanárok

Április 19. 1400:               Győrújfalu rajzverseny

(csütörtök)                      Felelős  tanítók 

 

Április 19.                        HATÁRTALANUL! kötelező előkészítő óra

(csütörtök)                      Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 20 900:                  Rigó Béla Foci Kupa, Dunaszeg

(péntek)                          Felelős: Szakács Éva 



Április közepe:                Kisbajcsi Természetismereti verseny

                                       Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nagyné Derkusitz Julianna

 

Április 20. 1300                 Kunszigeti versmondó verseny

(péntek)                          Felelős: Páli Hajnalka

 

Április 20.                       HATÁRTALANUL! Kötelező előkészítő óra

(péntek)                          Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 21.                       Tanítási nap

(szombat)                        Föld napja, tanítás nélküli munkanap

                                       akadályverseny

                                       Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 23-27                    Fenntarthatóság hete: Projekt hét

(hétfő-péntek)                 Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka  

hétfő. 1200                                   Előadás: Egészség és környezettudatos tanmese

 

Április 25. 1400:               Városi Történelem Verseny 5-6. osztály

(szerda)                           Felelős: Vargáné Molnár Márta,

 

Április 26. 1000-1500         Papírgyűjtés

(csütörtök)                      Felelős: nevelőtestület

 

Április 27.                        Felvételi eljárás lezárása

(péntek)                          Felelős: Virág Mónika

 

Április 27.                       NETFIT: a tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata

                                       az iskoláknak - az 5-8. évfolyamon.

                                       A mérés időtartama: január 9. - április 27-ig

                                       Felelős: Szakács Éva, Khaut Zsolt

 

Április 27. 900:                 Foci kupa, Abda

                                       Felelős: Szakács Éva

 

Április 30.                       Tanítási szünet

(hétfő)

 

Közösség