GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Október havi munkaterv

2018.09.06 10:19

2018-2019 tanév

Október

 

Október 2.  800:                   Ballagási Kiállítás Győri Iparkamara

(kedd)                                   Felelős: Szakács Éva

 

Október 4. 945:                    Megemlékezés az aulában (Állatok Világnapja) –               

(csütörtök)                          téma: a 2018 állatai.

                                               Látogatás a Győri Állatmenhelyre.

                                               Sebestyén Eszter a győri állatkert állatgondozójának előadása.

                                               Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Október 5. 1045:                  Megemlékezés az Aradi vértanúkról, ünnepi műsor (4. osztály)

(péntek)                                Felelős: Adorjánné Orosz Kata

 

Október 7. 830:                    Elsőáldozás

(vasárnap)  

 

Október 8. 1400:                  Klímahét

(hétfő-péntek)                     Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

                       

Október 8. 1400:                  Munkaértekezlet

(hétfő)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Október közepe:                Pályaválasztási szülői értekezlet

                                               Felelős: Szakács Éva

 

 

Október 9. 730-1530:           Ebédbefizetés

(kedd)                                   Felelős: Nagy Patrícia

 

Október 9. 1100-1500:         Papírgyűjtés

(kedd)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Október 12. 1430:                Bolyai matematika verseny

(péntek)                                Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

Október közepe:                Karácsonyi fotózás

                                               Felelős: Dombóvári Rita

 

Október közepe                 Difer mérés: az első évfolyamos tanulók felmérése, akiknél az óvodai

                                               jelzések, vagy a tanév kezdete óta szerzett tapasztalatok alapján az

                                               alapkészségek fejlesztését hangsúlyosabban kell a későbbiekben

                                               támogatni.

                                               Felelős: Bolláné Andrea, Marosvölgyiné Zita

                                              

Október 13. 800:                  Tanítás nélküli munkanap, Pályaorientációs nap

(szombat)                             Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nyersné Kiss Hajnalka

 

Október közepe:                Jedlik csapatverseny (8. osztály)

                                               Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

 

Október 18. 1700:                OVISULI

(csütörtök)                           Felelős: Vargáné Molnár Márta, Dombóvári Rita

 

 

Október 19. 800:                  Iskolai- és faluünnepély Október 23. tiszteletére

(péntek)                                Szervező: Virág Mónika

 

Október 22-23. 800:            Nemzeti Ünnep

(hétfő-kedd)                        Tanítási Szünet

                                              

 

Október közepe:                Felsős Színház

                                                Felelős: Szakács Éva                   

 

Október 26.                          Szünet előtti utolsó tanítási nap

(péntek)

 

Október 26. :                       Difer mérés:  az érintett tanulók létszámának jelentése

(péntek)                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Október 26-november 5. Őszi Szünet

Közösség