GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Januári munkaterv

2019.01.04 12:16

2018-2019 tanév

Január


Január 3. :                           Első tanítási nap

(csütörtök)

 

Január 7. 1300:                    7. osztály Mobilis

(hétfő)

 

Január 8. 1300:                    8. osztály Mobilis

(kedd)

 

Január 9. :                           NETFIT: a tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata

                                               az iskoláknak - az 5-8. évfolyamon.

                                               A mérés időtartama: január 9 - április 26-ig

                                               Felelős: Szakács Éva, Khaut Zsolt

 

Január 14. 1000:                  5. osztály Mobilis

(hétfő)

 

Január 14. 1700:                  Harmónia gitár vizsga, szülői értekezlet, szülői koncert

(hétfő)

 

Január 15. 800:                    6. osztály Mobilis

(kedd)

 

Január 16. 1100 :                Felsős Színház – Ludas Matyi Jr. 

(szerda)                                Felelős: Szakács Éva

 

Január közepe:                  Mesevetélkedő 3-4.oszály

                                               Felelős: Páli Hajnalka, Marosvölgyiné Zita

 

Január 19. 1000:                  8. osztály Központi írásbeli felvételi

(szombat)                            Felelős: Szakács Éva

 

Január 22. 800:                    Magyar Kultúra napja

(kedd)                                   Szervező: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Január 21. 1700:                  SZM szülői értekezlet - téma: farsang

(hétfő)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Január 22. 13 óra:             Alsós osztályozó értekezlet

(kedd)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Január 23. 1330 :                 Felsős osztályozó értekezlet

(szerda)                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Január 25. :                         Első félév vége

(péntek)

 

Január 27. :                         Holokauszt nemzetközi emléknapja, rádiós műsor

                                               Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Január 30. 800:                    3. osztály Mobilis

(szerda)

 

 

Január 31. :                         Félévi bizonyítványok kiosztása

(csütörtök)                           Felelős: osztályfőnökök

Február 1.                            Félévzáró értekezlet

(péntek)                                Tanítás nélküli munkanap

                                             (A diákoknak tanítási szünet.)

Közösség