GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Februári munkaterv

2019.01.31 13:51

2018-2019 tanév

Február

 

 

Február 1. :                          Tanítás nélküli nap: félévzáró értekezlet + nevelési értekezlet

(péntek)                                Vendég: Erdősné Tóth Ágnes

                                               Téma: Autizmus

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta

                                              

Február 4. 1630 :                  Szülői értekezlet

(hétfő)                                   Felelős: osztályfőnökök

                    

Február 6. 1630                          Egyeztető fórum a Rábakésszel

(szerda)                                Helyszín: Óvoda étterme

 

Február 6.                            Karate nap

(szerda)                                3. óra 3. 4. osztály

                                               4. óra 2. 6. osztály

                                               5. óra 1. 5. osztály

 

Február 8. 1600-2000 :         Felsős farsang

(péntek)                                Felelős: Szakács Éva, Nagyné Derkusitz Julianna

 

Február 9. 1500-1900 :           Alsós farsang

(szombat)                             Felelős: Dombóvári Rita, Kovácsné Szilágyi Erika

                    

Február 18. 1500 :              Ovisuli

(hétfő)                                   Felelős: Páli Hajnalka, Speulta Dóra

 

Február eleje:                     Meseverseny, területi verseny

                                               Felelős: Páli Hajnalka, Marosvölgyiné Zita

 

Február közepe:                Iskolánk bemutatása a győrújfalui 4. osztályának

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Február 15. 1400:                Zrínyi verseny (Győr)

(péntek)                                Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

 

Február 18.                          Teleki földrajz verseny Iskolai forduló

(péntek)                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Február közepe:                Jelentkezési lapok továbbítása

                                               Felelős: Szakács Éva

 

Február 20. 830:                  Tablófotózás

 (szerda)                                Felelős: Szakács Éva

 

Február vége:                     Tankönyvrendelések felmérése

                                               Felelős: Schreiner Ildikó

                                              

Február 25. :                        A kommunista diktatúra áldoztainak emléknapja

(hétfő)                                   Rádiós iskolai műsor

                                               Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

 

Február 25- március 1. :   Pénz7 Projecthét

(hétfő-péntek)                     Felelős: Vargáné Molnár Mára

 

 

Február 25. 1400:                „Láss zölden” Vámosszabadi Környezetismereti Vetélkedő

(hétfő)                                   Felelős: Adorjánné Orosz Kata, Schreiner Ildikó

 

Közösség