GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Március havi munkaterv

2019.03.04 11:17

2018-2019 tanév

Március

 

 

Március 4. 1030 :                                  Munkaértekezlet

(hétfő)                                                    Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Március 5.       1630 :                            Hittan tájékoztató szülői értekezlet

(kedd)                                                    Felelős: Vargáné Molnár Márta+ hitoktatók

                         

Március eleje:                                      Mesevetélkedő Területi Döntő Győr Péterfy

                                                                Felelős: Páli Hajnalka, Marosvölgyiné Zita

 

Március 8. 1730                                               Nőnapi vacsora

(péntek)                                                Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Március 14. 800 :                                  Iskola- és faluünnepség

(csütörtök)                                            Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

                           

Március 15. :                                        Nemzeti Ünnep, munkaszüneti nap

(péntek)      

 

Március közepe:                                 Gyárvárosi német szépkiejtési és helyesírási verseny

                                                                Felelős: Virág Mónika

 

Március 18-22.:                                   Fenntarthatóság- környezettudatosság hete

(hétfő-péntek)                                     Együttműködés a Reflex Környezetvédő Egyesülettel

                                                                Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Március 22. 1600:                                Télkergető

(péntek)                                                Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Március közepe:                                 SNI-BTMN szépíró verseny

                                                                Felelős: Németh Józsefné

 

Március közepe:                                 Győrzámolyi versmondó verseny

                                                                Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Március közepe:                                 Felvételi sorrend módosítása

                                                                Felelős: Szakács Éva

 

Március 22. 1100:                                A víz világnapja

(péntek)                                                Megemlékezés az aulában

                                                                Szervező: Nyersné Kiss Hajnalka

                                                                           

Március 26.                                          Körzeti Matematika Verseny

(kedd)                                                    Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna, Áderné Unger Zsuzsanna

 

Március 26. 1230:                                7. osztály oltás        

(kedd)

 

Március 28.                                          Szépíróverseny Koroncó 1.-2. osztály

(csütörtök)                                           Felelős: Marosvölgyiné Zita

 

Március 29.                                          Német csapatverseny (3 fős, 7-8. osztályos vegyes csapat)

(péntek)                                                Koroncó

                                                                Felelős: Virág Mónika

Közösség