GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Áprilisi munkaterv

2019.04.01 13:01

2018-2019 tanév

Április

 

Április 2. 1400 :                    Mesevetélkedő, területi döntő Bőny

(kedd)                                   Felelős: Páli Hajnalka

 

Április 4. 800-900:                 Nyílt órák a leendő elsős szülőknek

(csütörtök)                           Felelős: Páli Hajnalka

 

Április 4. 1400:                     Győrújfalu rajzverseny

(csütörtök)                           Felelős: Adorjánné Orosz Kata

 

Április 6. 1000:                     Teleki Pál földrajzverseny

(szombat)                             Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 8. 1500:                     Munkaértekezlet

(hétfő)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

                   1630:                   Fogadó óra

                                               Felelős: szaktanárok

 

Április 8-20-ig 800:              Úszás 4. osztály (első alkalom)

(hétfő)                                   Felelős: Adorjánné Orosz Kata

 

Április 10. 800:                     Költészet napja – Rövid irodalmi műsor

(csütörtök)                           Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 11.                             Kirándulás Budapestre, a Magyarság Házába: 7. osztály

(csütörtök)                           Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 11-12. 800-1900        Első osztályosok beíratása

(csütörtök-péntek)            Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április 16. 800                       A holokauszt emléknapja

(kedd)                                   Megemlékezés a Holokauszt magyarországi áldozatairól.

                                               Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április 17-23-ig:                  Tavaszi szünet

                                               Szünet előtti utolsó tanítási nap április 16.(kedd)

                                               Szünet utáni első tanítási nap április 24.(szerda)

 

Április 17. 900:                     Tilai Focikupa Kunsziget

(szerda)                                Felelős: Szakács Éva

 

Április közepe:                   Városi Történelem Verseny 5-6. osztály

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Április közepe:                   HATÁRTALANUL! Kötelező előkészítő óra

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna

 

Április közepe:                   Felvételi eljárás lezárása

                                               Felelős: Szakács Éva

 

Április közepe                     NETFIT: a tanulók fizikai állapotának és edzettségének vizsgálata

                                               az iskoláknak - az 5-8. évfolyamon.

                                               A mérés időtartama: január 9- április 26-ig

                                               Felelős: Szakács Éva, Khaut Zsolt

 

Április 25.1400:                    Gyárvárosi Német verseny

(csütörtök)                           Felelős: Virág Mónika

 

Április 25. 8.00-1000:           Nyílt nap

(csütörtök)                          Felelős: tanítók, szaktanárok

 

Április 25. 1100:                   Felsős Színház: A kis herceg

(csütörtök)                           Felelős: Szakács Éva

 

Április 26.                             Föld napja, tanítás nélküli munkanap

(péntek)                                akadályverseny

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta, Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 26.                             Kaán Károly Természetismereti Verseny

(péntek)                                Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Április 30. 1000-1400:          Papírgyűjtés

(kedd)                                   Felelős: osztálytanítók

Közösség