GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Májusi munkaterv

2019.05.02 12:39

2018-2019 tanév

Május

 

 

Május 1.                                Munkaszüneti nap

(szerda)

 

Május 8 -11:                        Határtalanul pályázat keretében kirándulás Szlovéniába 7.

(szerda-szombat)               osztály          

                                               Kísérők: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna

 

Május 9. (csüt.) 9.00:            Kerékpáros ügyességi vetélkedő a Győri                                                                      Rendőrkapitányságon, 5-6. osztály 8 fős csapata

                                              Felelős: Szakács Éva 


Május 10. 1045:                    Madarak és fák napja        

(péntek)                                Ünnepség az aulában

                                               Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Május 10.                              Felsős osztálykirándulás

(péntek)                                8. osztály: Balatonfüred- Tihany

                                               Felelős: Szakács Éva

 

Május 13. 1330:                    Munkaértekezlet

(hétfő)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Május 14. 1000:                    Osztályfényképezés

(kedd)                                   Felelős: Adorjánné Orosz Kata

 

Május 14. 1700:                    Ovi-suli

(kedd)                                   Felelős: Páli Hajnalka, Speulta Dóra

                                              

Május 20. 1700:                    Szülői értekezlet a leendő elsős szülőknek

(hétfő)                                   Felelős: Páli Hajnalka, Speulta Dóra

 

Május 22. 800:                      Nyelvi kompetenciamérés 6-8. osztály

(szerda)                                Intézményi koordinátor: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Május 22-24.:                      Erdei iskola: Vinye 5. osztály

(szerda-péntek)                  Felelős: Nyersné Kiss Hajnalka, Virág Mónika

 

Május 24.                             Felsős osztálykirándulások

(péntek)                                6. oszt. : Sárvár

                                               Felelős: Nagyné Derkusitz Julianna

                                              

Május 29.                              Országos kompetenciamérés

(szerda)                                Intézményi koordinátor: Nyersné Kiss Hajnalka

 

Május 29.                              Tavaszi alsós kirándulások

(szerda)                                1. oszt.: Győri Állatkert

                                               2. oszt.: Mosonmagyaróvár- Futura

                                               3. oszt.: Balatonfüred- Balatonfüzfő

                                               4. oszt.: Fertő-tó

                                               Felelős: osztályfőnökök, Dombóvári Rita

                                                               

Május vége:                         HATÁRTALANUL!  értékelő óra

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna

 

Május 31. 1100 :                   Fogyatékossági érzékenyítés 3. 4. 5. osztály (Kozma Szabolcs)

(péntek)                                Felelős: Virág Mónika

Közösség