GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Június havi munkaterv

2019.06.04 9:42

2018-2019 tanév

Június

 

 

 

Június 1.                              A NETFIT eredmények feltöltése a rendszerbe

(szombat)                             Felelős: Szakács Éva, Khaut Zsolt

 

Június 1. 1400:                    Falu- és gyermeknap a sportpályán

(szombat)                             Felelős: Vargáné Molnár Márta

 

Június 4. 1000:                    Nemzeti összetartozás napja (megemlékezés az

(kedd)                                   iskolában)

                                               Felelős: Áderné Unger Zsuzsanna, Vargáné Molnár Márta

                                               HATÁRTALANUL! témanap megvalósítása a felsős

évfolyamok bevonásával (értékelő szakasz)

                   1100:                          Barangoló együttes műsora

 

Június 4. 1330:                    Felsős osztályozó értekezlet

(kedd)                                   Felelős: Vargáné Molnár Márta, osztályfőnökök

                                              

Június 5. 1300:                    Alsós osztályozó értekezlet

(szerda)                                Felelős: Vargáné Molnár Márta, osztályfőnökök

 

Június 7. 800                               Pünkösdölés az iskolában

(péntek)                                Felelős: Páli Hajnalka       

                   930                       Győri kirándulás az 5. évfolyamnak

                                               Felelős: Vargáné Molnár Márta, Áderné Unger Zsuzsanna

 

Június 10. :                         Pünkösdhétfő

(hétfő)                                   Tanítási szünet

 

Június 11. 700:                    Pedagógus kirándulás / Ják, Kőszeg

(kedd)                                   Tanítási szünet

 

Június 13. :                         Sportnap - tanítás nélküli munkanap

(csütörtök)                           Alsó: gyalogtúra

                                               Felső: kerékpártúra

                                               Felelős: osztályfőnökök

 

Június 13. 1700:                  Bankett (7. 8. évfolyam)

(csütörtök)                           Felelős: Szakács Éva, Áderné Unger Zsuzsanna

           

Június 14. 1400 :                 Utolsó tanítási nap

(péntek)                                Napközi 13 óráig

 

Június 15. 1000:                  Ballagás, évzáró

(szombat)                             Felelős: Vargáné Molnár Márta, Szakács Éva

 

Június 17-21.:                     Rendrakás
Felelős: nevelőtestület

 

Június 17-28. 800-1600:     Nyári napközis tábor (2 hét)

                                               Felelős: nevelőtestület a beosztás szerint

 

 

Június 26. 800:                    Tanévzáró értekezlet Felelős: Vargáné Molnár Márta

(szerda)                                                                                                                                                                          

 

Július 4-től:                         Nyári szabadság az ütemterv szerint 

Közösség