GYŐRLADAMÉR
község hivatalos honlapja

Osztálynévsorok

2013.10.29 14:46

A 2020/2021. tanévben iskolánk tanulóinak névsora osztályok szerint:

1. osztály

Osztálytanítók: Schreiner Ildikó, Kovácsné Szilágyi Erika

1.Bíró Bence

2. Friedl Anna

3. Gazsó Noel

4. Gönczöl Gréta

5.Huszár Richárd

6. Kruseczki Tamás

7. Lencse Hanna

8. Másik Csenge

9. Mészáros Dóra

10. Okker Levente

11. Pallos Júlia

12. Pram Zoé

13. Sági Abigél

14. Sebők Lili

15. Sikk Dominik

16. Szabó Anna

17. Varga Richárd

18. Varjas Lóránt

Összesen: 18 fő


2. osztály

Osztálytanítók: Speulta Dóra, Vadász-Páli Hajnalka

  1. Alföldi Jázmin
  2. Bertalan Zsombor
  3. Bognár Keán
  4. Dombi Salamon
  5. Galambos Ádám
  6. Herenkovics Áron
  7. Horváth Levente 
  8. Horváth Zoé Nóra
  9. Kovács Lukács Zalán
  10. Krizsnánszky Zsombor
  11. Lenkovics Adél
  12. Nagy Benedek
  13. Nagy Virág
  14. Orosházi Boglárka Annamária
  15. Schreiner Máté
  16. Sebők Olivér
  17. Stróbli Marcell Bence
  18. Szurdoki Benett
  19. Vadász Boróka
  20. Vass Kata

 

Össz.: 20 fő

 

 

3. osztály

Osztálytanítók: Marosvölgyi Istvánné, Bohunka Zsuzsanna

1. Bancsó Bálint

2. Bartha Regina

3. Cseresznyák Níla

4. Cseresznyák Tamás

5. Farkas Flóra

6. Finta Fanni

7. Kecskés Boglárka

8. Király Ákos

9. Kovács Máté

10.Kun Anita -  magyarországi jogviszonya szünetel

11. Lencse Nóra

12. Lengyel Noel

13. Lenti Roxána

14. Lőrincz Zoltán

15. Másik Olivér

16. Miklós Gyula Medárd

17. Nagy Dorina Kitti

18. Nagy Dorina Laura

19. Nagy-Rádi Noel

20. Nyeste Szilvia Mária

21. Pallos Gergely

22. Sándor Dominik

23. Szabados Maja

24. Szeder Bálint

25. Takács Boglárka

26. Varga Via

 

Össz.: 25 fő + 1 fő


4. osztály

Osztálytanítók: Dombóvári Rita

1. Ádám Zsombor

2. Alföldi Bálint Zoltán

3. Baranyai Szebasztián

4. Borbély Dorka

5. Csontos Dávid

6. Fikner Dominik

7. Herenkovics Gergő

8. Karácsony Dolli         

9. Mészáros Máté

10. Miletics Marcell

11. Nagy Eszter

12. Papp Huba

13. Sinkó Zsombor

14. Speulta Ákos

15. Stróbli Attila Benett

16. Stróbli Zoltán Alex

17. Szabó Lóránd

18. Szűcs Mátyás

19. Takács Regős

20. Tóth Kristóf

21. Vass Ádám

22. Zsebedics Benedek Márk

 

Össz.: 22 fő

 

 

 

5. osztály

Osztályfőnök: Áderné Unger Zsuzsanna

1. Ágoston Milán Noel

2. Batta Eliza

3. Cser Dominik

4. Dézsi Vanda

5. Erdei Zsófia

6. Éri Kata Sára

7. Fonód Máté

8. Hábetler Zsombor

9. Kovács Benedek

10. Lakatos Virág

11. Miklós Rebeka

12. Nagy Olivér

13. Pintér Dávid

14. Sebestyén Jázmin

15. Sipőcz Rajmund

16. Szabó Boróka

17. Szabó Botond

18. Szűcs Richárd László

19. Tasmásy Alexa

20. Varjas Kinga Ilona

 

Össz.: 20 fő

 

 

 

       6. osztály

Osztályfőnök: Komáromy Kinga

1. Abdulrazzak Szúra

2. Adorján Ágoston

3. Adorján Béla Noel

4. Ágoston Zina Lotti

5. Algács Hanna

6. Balogh Márton

7. Belák Regő János

8. Benacsek Alexandra

9. Boros Petra

10. Dézsi Áron

11. Horváth Liliána

12. Illés Botond

13. Jéger Jázmin

14. Nagy Rozina

15. Pazicsák Flórián

16. Rádi Eliza Hanna

17. Stróbli Kitti

18. Szabó Anna

19. Szabó Boglárka

20. Szegedi Anna Dorina

21. Virágh Lídia Rebeka

 

Össz.: 21 fő

 

 

 

 

 

7. a osztály

Osztályfőnök: Nyersné Kiss Hajnalka

1. Bognár Jázmin

2. Bognár Noa Titánia

3. Farkas Bálint

4. Fonód Adél

5. Hábetler Zsófia

6. Krizsnánszky Dominik

7. Lengyel Johanna

8. Molnár Richárd

9. Papp Bendegúz

10. Pálfy Csongor

11. Pintér Máté

12. Szabó Katalin

13. Szeder Nóra

14. Takács Kende

15. Tatai Lili

 

Össz.: 15 fő

 

        

   7. b osztály

Osztályfőnök: Virág Mónika

1. Ádám Gréta

2. Adorján Barnabás

3. Ágoston Fanni

4. Belák Emese

5. Bognár Zita

6. Deák Kitti

7. Fazekas Merse

8. Kázmér Nóra

9. Molnár Balázs

10. Nyers Hunor

11. Pram Bertalan

12. Szabó Barnabás

13. Takács Eszter

14. Varga Áron

15. Zseni Emma

 

Össz.: 15 fő

 

 

  

           8. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Derkusitz Julianna

1. Adorján Flóra

2. Ágoston Ármin

3. Bogdán Alíz Rebeka

4. Csendes Dominik

5. Finta Barnabás

6. Halász Klaudia

7. Jéger Noémi

8. Kövecses Krisztofer

9. Nádor Zalán

10. Nagy Dorina Mónika

11. Nagy Márk         

12. Nagy Vivien

13. Nemes Flóra

14. Nyers Boglárka

15. Sipos Anna

16. Szabados Szonja

17. Szakál Kristóf / egyéni tanrendes

18. Szalma Orsolya

19. Szegedi Áron

 

Össz.: 19 fő

 

 

 

Közösség